Geoblog.pl    asku88    Podróże    Indie -02.2oo9-07.2009    Departure from Danmark

Departure from Danmark

Dania
Dania, København

Wyjazd z Kopenhagi z naszego duńskiego domu.
Tu się spotkaliśmy pierwszy raz
i stąd też wyjeżdżamy do indyjskiego domku
do Saia, do Jego Rodziców, znajomych ..

Zostawiamy Danie.
Nasze wspomnienia.
Nasz ' niby ' dom.
Zostawiamy wszystko co było dla Nas ważne, a także to co nie chcieliśmy już widzieć.
Zostawiamy prace, Przyjaciół tych prawdziwych i tych fałszywych.
Zostawiamy to miejsce, gdzie się spotkaliśmy 2 lata temu.

Jesteśmy szcześliwi.
Jedziemy wreszcie razem do Indii.
Wyjeżdżamy z Danii.
_______________

Departure from Copenhagen from our Danish home to our Indian home ;)

We are happy.
Finally, together we are going to India.
We leave Denmark.
Juhuuu . ;D
________

Copenhagen Kastrup Airport - Istanbul Ataturk Airport TK1784 04.02.2009 13:25 17:35 G Economy THY
Istanbul Ataturk Airport - New Delhi Indra Gandhi Airport TK1070 04.02.2009 18:35 04:00 G Economy THY

____________________

aha jeśli chodzi o wize do Indii, to byliśmy apply ją miesiąc wcześniej i dostałam ją po 2 tygodniach.. bo nie jestem Dunką, ale jestem z Europy i na stałe mieszkam w Danii więc czekałam na Nią aż 2 tygodnie .. tyle było nerwów, bo to 1szy mój wyjazd do Indii i czy mi wydadzą czy nie, ale bez problemów poszło ;) Podałam Saia adres, że tam bede przebywać i luzz ;D

Wize dostałam 3 stycznia, a dopiero 4 lutego lecieliśmy, więc miesiąc w plecy ..
ale musieliśmy załatwić wszystkie dokumenty z Danii z wymeldowaniem z okresem oczekiwania na zrezygnowania z pracy itd itd .

Zasoby: 143 wpisy143 2 komentarze2 166 zdjęć166 0 plików multimedialnych0

13.04.2013 - 12.04.2014